Sprawdzian dla klasy 8 SP – Sakramenty c.d. - Bierzmowanie

Proponujemy kolejny sprawdzian do klasy 8 SP dotyczący sakramentów: Bierzmowanie.

Na naszej stronie zamieszczamy katechezy związane z przygotowaniem do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Dlatego publikowany sprawdzian nie ogranicza się do treści zawartych w podręczniku klasy 8 (dawnej klasy 2 gimnazjum serii „W drodze do Emaus”), lecz obejmuje więcej treści dotyczących nauczania o Duchu Świętym i bierzmowania (także tych, które są w proponowanych przez nas katechezach przygotowawczych).

Katechetów, którzy chcą otrzymać klucze do sprawdzianów lub sprawdziany w Wordzie, zapraszamy do kontaktu: [email protected]

Oceń: 

Skomentuj

Przeczytaj także

Sprawdzian nr 1 dla klasy 8 SP – Błogosławieństwa i Chrzest Święty

Pierwszy sprawdzian do klasy 8 oparty jest na treściach z podręcznika „Jezus działa i zbawia” serii „W drodze do Emaus” (rozdział I oraz rozdział II dotyczący sakramentów w ogóle i chrztu świętego).

Sprawdzian dla klasy 8 szkoły podstawowej – sakramenty w służbie wspólnoty

Katecheci klas 8 szkoły podstawowej! Publikujemy sprawdzian poświęcony sakramentom w służbie wspólnoty: "Jezus Chrystus umacnia" z podręcznika "Jezus działa i zbawia".

Bierzmowanie - materiały dla klasy 8

Przygotowujemy dodatkową pomoc dla katechetów, którzy w roku szkolnym 2018/2019 będą korzystać w klasach ósmych z podręczników dla klasy 2 gimnazjum.