Oferta podręczników do religii

fot. Abhi Sharma / flickr.com / CC

Wydawnictwo WAM jest najstarszym i największym wydawcą podreczników do religii w Polsce. Chyba każdy dorosły kojarzy lub zna serię Bóg z nami (1-4 klasa) czy Katechizm religii katolickiej (5-8 klasa).

 

Ewolucyjne zmiany w naszej ofercie edukacyjnej przyszły w 2001 r. gdy ukazała się „Podstawa programowa katechezy kościoła Katolickiego w Polsce”. Znakiem rozpoznawczym Wydawnictwa WAM stały się nowocześnie opracowane podręczniki dla wszystkich poziomów edukacji oraz poradniki dla nauczycieli w formie segregatorów z pomocami dydaktycznymi na płytach. 

 

Kilka lat temu gdy weszła w życie znowelizowana Podstawa programowa katechezy, a rzeczywistość zaczęła się zmieniać bardzo dynamicznie, chcemy w duchu nowej ewangelizacji przekazywać treści młodemu pokoleniu przy pomocy najnowszych osiągnięć technicznych. Dlatego oprócz wersji drukowanych podręczników mamy w ofercie multibooki dla uczniów, e-booki poradników metodycznych oraz filmy edukacyjne i materiały na tablice interaktywne.

 

Wykaz podręczników według nowej Podstawy programowej 2018

Wykaz podręczników według nowej Podstawy programowej 2010

Przygotowanie podręczników oraz pozostałych materiałów edukacyjnych wiązało się dla naszego Wydawnictwa z ogromem pracy. Dlatego tym bardziej cieszą nas dobre opinie i sugestie, które otrzymujemy od Was. Odpowiadając na nie wprowadziliśmy do sprzedaży e-booki podręczników metodycznych. Więcej informacji o naszej ofercie katechetycznej znajdą Państwo na stronach tego serwisu.

Oceń: 

Skomentuj